Dodaj do ulubionych Mapa strony
Aparaty

OXYBRAZJA

image

Oxybrazja zwana również mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie. Zabieg jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka, umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Pozwala uzyskać widoczne wygładzenie, rozjaśnienie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu.

Przy wykonaniu serii skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd i funkcje skóry. Oxybrazja wykonywana jest „na mokro” co daje natychmiastowe ukojenie, a tlen dodatkowo odżywia skórę. Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla klienta.

Efekty zabiegów:

 • redukcja zmarszczek
 • poprawa kolorytu skóry
 • wzrost elastyczności i napięcia skóry
 • usunięcie zanieczyszczeń
 • rozjaśnienie cery

HYDRADERMIE podwójna jonzacja

image

Hydradermie - gwiazda wśród zabiegów na twarz

Biorąc pod uwagę pielęgnacje skóry twarzy, zabiegi Hydradermia są najlepiej znanym i poszukiwanym zabiegiem na świecie.

Hydradermie podwójna jonizacja jest medodą pielęgnacji skóry opartą na wykorzystaniu mikroprądów odpowiednio zjonizowanych oraz indywidualnie dobranych produktów, technik masażu, stymulacji elektrodami oraz relaksujacego i modelującego masażu manualnego

Mikrodermabrazja Diamentowa

image

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone.
Złuszczanie następuje stopniowo. Dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię spełniającą wszystkie wymagane normy europejskie w spektakularny sposób poprawiając funkcjonowanie skóry.

Kontrolowana Mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego peelingu pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji, ponieważ intensywność zabiegu (głębokość złuszczania) jest dobierana indywidualnie dla pacjenta. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.

Peeling kawitacyjny

image

Dzięki stosowaniu aparatu BIOSonoPeel możemy uzyskać doskonałe efekty, jak:

 1. złuszczanie zewnętrznej warstwy rogowej i usuwanie martwych komórek;
 2. usuwanie łoju i innych zanieczyszczeń skóry;
 3. przyspieszanie odnowy komórkowej;
 4. wzrost przekrwienia w naskórku i warstwach skóry właściwej;
 5. głębokie nawilżanie skóry;
 6. usuwanie przebarwień w warstwach powierzchniowych skóry;
 7. miejscowe zrównoważenie metabolizmu komórek skóry;
 8. niszczenie mikrobów przyczyniających się do powstawania trądziku

 

Laser diodowy Lightsheer

image

Laser diodowy Lightsheer jest obecnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie, a co za tym idzie, dającym najlepsze efekty epilacyjne. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa.
Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) – są to włosy widoczne na skórze. Jedynie włosy w fazie wzrostu ulegają zniszczeniu pod wpływem światła lasera. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (katagen), która ma różny czas trwania (3-8 tygodni). Dlatego konieczne jest powtarzanie zabiegów średnio od 3 do 5 razy.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Ogrody Urody