Dodaj do ulubionych Mapa strony
Nowości

ZABIEGI NANILI PROFESSIONAL®

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY NANILI PROFESSIONAL®

Przeznaczenie: cery zanieczyszczone, z zaskórnikami.
Zabieg działa silnie oczyszczająco, usuwa martwy naskórek, wygładza i wyrównuje koloryt skóry.

ZABIEG ACNE ILI-PEEL NANILI PROFESSIONAL®
- zabieg z użyciem kw.azelainowego i salicylowego.

Przeznaczenie: trądzik, skóra tłusta, z rozszerzonymi porami, zmiany zapalne, grudkowe i zaskórnikowi

Zabieg działa silnie łagodząco i przeciwzapalnie, wyrównuje koloryt skóry z przebarwieniami, zmniejsza ilość zaskórników oraz stanów zapalnych. Ogranicza powstawanie nowych stanów zapalnych, reguluje wydzielanie sebum, reguluje nadmierne rogowacenia, zwęża pory, działa bakteriostatycznie. Stosuje się go w serii co 2 tygodnie (6-8 zabiegów)

ZABIEG ARGININ ILI-PEEL NANILI PROFESSIONAL®
- zabieg z użyciem argininy i kw.mlekowego.

Przeznaczenie: cery naczyniowe, zaczerwienione, wrażliwe, suche, odwodnionych, ze skłonnością do alergii.
Zabieg działa silnie łagodząco i naprawczo na skórę cienką i łuszczącą się. Nawilża i regeneruje uszkodzony naskórek, działa odżywczo, poprawia jędrność i napięcie skóry. Stymuluje regenerację, odświeża, rozświetla i wygładza skórę. Ujednolica i wyrównuje koloryt, zmniejsza rumień i podrażnienie, przyspiesza ziarninowanie naskórka. Zabiegi stosuje się w serii co 2 tygodnie (6-8 zabiegów).

ZABIEG FERULIC COMPLEX ILI-PEEL NANILI PROFESSIONAL®

Przeznaczenie: cery dojrzałe, z oznakami starzenia, pozbawione jędrności i gęstości
Zabieg działa silnie regenerująco i naprawczo na skórę dojrzałą, wygładzająco i przeciwzmarszczkowo, Wyrównuje koloryt, spłyca zmarszczki, ujędrnia i napina skórę. Działa rozświetlająco na skórę, rozjaśnia przebarwienia, dotlenia skórę „palacza”. zmniejsza blizny i przebarwienia pozapalne, pogrubia ścieńczały naskórek po kuracjach dermatologicznych. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

ROSACEA NANILI PROFESSIONAL®

Przeznaczenie: trądzik różowaty
Zabieg działa wyciszająco i odbudowująco. Silnie regeneruje skórę, zmniejsza zaczerwienie, działa przeciwzapalnie. Może być stosowany zarówno w fazie rumieniowej jak i grudkowo-krostkowej. Zabiegi stosuje się w serii co 2 tygodnie (6-8 zabiegów).

Wszystkie prawa zastrzeżone. Ogrody Urody